Верифікований профіль
2
Роки досвіду
1
Рік на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
19
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
0
Останній візит на сайт
1 тиждень тому
Працюю в житловій комнапії Alliance, допоможу обрати омріяну оселю під ваші параметри

Продаж комерційної нерухомості (1)

  • Житлова Компанія Альянс
    31 990 $
    1 143 $/м²

    Княгинин вул., (Будинок 29)

    приміщення вільного призначення
    28 м²
    2024 рік побудови
    2 тиж. тому
    Фасадне приміщення в ЖК “Княгинин” — прохідне місце на 1 поверсі, ідеально для бізнесу або інвестиції Продається комерційне приміщення площею 28 м² у самому серці нового житлового кварталу — ЖК “Княгинин”, на 1-му поверсі з окремим входом. Фасадне розташування на куті, поруч із торговим центром — одне з найпрохідніших місць району, постійний потік пішоходів і мешканців комплексу. Переваги: • Ідеальна локація для бізнесу: салон, кавʼярня, магазин, офіс, послуги тощо • Новий будинок — ЖК комфорт-класу, велика щільність населення • Перший поверх, фасад, кутове розташування — максимальна видимість • Скляна вітрина, окремий вхід • Поруч ТЦ, зупинки, паркінг, дитячі майданчики • Все готово до ст...
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.